monitorulcj.ro Menu
Anunțuri / Utile

Anunt ANGAJARE

S.C. Ensyro S.R.L. -Societate cu capital străin producătoare de echipamente de ventilație, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Fabricii 118/A: ANGAJEAZĂ Operator Abkant și lăcătuș mecanic

Descrierea postului:

execuția de operațiuni de îndoire a unor piese din tablă subțire (0.5-1.5 mm) conform desenelor tehnice;

operarea unui utilaj de îndoire tip Amada;

Cerințe pentru postul oferit:

Cunoașterea, întelegerea și interpretarea unui desen ethnic (reprezintă avantaj)

Cunoașterea unui utilaj de îndoit tablă (reprezintă avantaj)

Cunoștiințe de folosire a instrumentelor de măsură (reprezintă avantaj)

Oferta:

calificare la locul de muncă
Salariu atractiv
Bonusuri în funcție de performanță
Bonuri de masă
Prime de Sărbători
Decontare transport înspre și dinspre locul de muncă
Analize gratuite la angajare

Informații mirela.iuras@ensy.no nr.: 0264-415588, (între orele 08:00- 15:00) Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze

Etichete: angajare